Patronat medialny


 

AdamekRękawica z podpisem dwukrotnego mistrza świata Tomasza Adamka i dwa bilety na jego kwietniową walkę oraz para rękawic z autografami legendarnego promotora  Dona Kinga -  takich nagród nie powstydziłaby się w Stanach Zjednoczonych największa impreza kolekcjonerska. Ale znaleźć je będzie można tylko w jednym miejscu - biorąc udział w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Takie imprezy jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przemawiają do serc wszystkich dlatego cieszymy się, że Main Events, wspólnie z Zyggim Rozalskim mogą pomóc w licytacji. Ofiarujemy na aukcji  dwa znakomite bilety na walkę Tomka w kwietniu w Katowicach  oraz rękawicę podpisaną przez "Górala", która teraz, przed zapowiedzianą właśnie walką z Władymirem Kliczką na pewno stała się jeszcze  cenniejsza - mówi szefowa firmy promocyjnej Polaka, Kathy  Duva.

Nie było też żadnych kłopotów, by namówić na podobny gest legendarnego, 79-letniego promotora Dona Kinga, którego pięściarza, Francisco Palaciosa zobaczymy w Polsce podczas walki o tytuł mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej  z Krzysztofem Włodarczykiem.

-Już od wielu lat nie podpisuję pamiątek, ale teraz musiałem zrobić wyjątek - powiedział King, przesyłajac na licytację parę podpisanych przez siebie rękawic. - Postaram się, by takie pamiątki jeszcze nie raz trafiły do kolekcjonerów i wspomagały takie cele jak pomóc dzieciom”. Przemek Garczarczyk, ASInfo{jcomments on}