Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

- Czy on był na dopingu w walce ze mną? Pewnie był, ale co to zmieni. Walkę przegrałem - powiedział Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) w magazynie "Ring TVP Sport", komentując kolejną wpadkę dopingową Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). "Góral" boksował z Amerykaninem w październiku 2018 roku. Walka skończyła się już w drugiej rundzie.

- Możemy teraz gdybać, ale nie zrobiliśmy wtedy testów, więc nikt go nie złapał. To już jest przeszłość i nie ma co do tego wracać. Ja swoje na zawodowych ringach zrobiłem i teraz czas, żeby zająć się życiem rodzinnym - dodał były mistrz świata dwóch kategorii wagowych.

Tomasz Adamek zdradził przy okazji, kiedy dojdzie do jego pożegnalnej walki, która zostanie zorganizowana w Polsce. Były czempion wagi półciężkiej i junior ciężkiej zamierza pożegnać się z kibicami w czerwcu 2021 roku.

- Jest kilku potencjalnych rywali. Na pewno będzie to znane nazwisko. Kibice zobaczą kilka rund ładnego boksu. To nie jest czas, żebym ja jeszcze wchodził do ringu i urywał głowy, tylko przeboksował kilka rund w swoim stylu i podziękował za wsparcie przez lata - zakończył Adamek.