Patronat medialny


 

Dwa dni temu Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że na ring powróci 24 kwietnia na gali organizowanej w Radomiu. Deklarację "Górala" skomentował w mediach społecznościowych radomski MOSiR, oświadczając, że póki co żadna z miejscowych hal nie została zarezerwowana. 

- Spółka MOSiR w Radomiu dementuje informacje podane przez Pana Tomasza Adamka w wywiadzie udzielonym portalowi polsatsport.pl, w którym stwierdził, że Jego powrót na zawodowy ring ma się odbyć podczas gali bokserskiej w Radomiu, zorganizowanej 24 kwietnia 2022 roku. Informujemy, że do tej pory nikt z otoczenia Pana Tomasza Adamka nie kontaktował się z władzami spółki MOSiR w sprawie organizacji gali bokserskiej w kwietniu przyszłego roku czy to w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9 czy też w nowej hali RCS przy ul. Struga 63 - czytamy w komunikacie.

Tomasz Adamek, który niedawno obchodził 45. urodziny,  po raz ostatni boksował październiku 2018 roku, przegrywając przez nokaut w drugiej rundzie z Jarrellem Millerem. W niedzielnym wywiadzie były mistrz świata wag półciężkiej i junior ciężkiej wyznał. że po pojedynku kwietniowym chciałby stoczyć jeszcze jedną walkę, którą pożegnałby się z kibicami na dobre.