Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 Maciej Miszkiń (17-3, 4 KO) bardzo pozytywnie ocenił występ Tomasza Garguli (17-0-1, 5 KO), który podczas wczorajszej gali w Międzyzdrojach pokonał na punkty Sebastiana Skrzypczyńskiego. Miszkiń spotka się w ringu z Gargulą podczas planowanej na 26 września gali Polsat Boxing Night.

- Gargula zaprezentował się moim zdaniem badzo dobrze. Przed walką dawałem obu pięściarzom równe szanse na wygraną, bo Skrzypczyński cały czas jest aktywnym pięściarzem, a Gargula miał długą przerwę. Sebastian ma też mocny cios o czym przekonuje każdy kto miał okazję z nim boksować - analizuje Miszkiń.

- Po ostatniej walce Garguli ciężko było powiedzieć czy jego odporność na ciosy jest faktycznie tak duża, jak mu się wydaje, ale okazało się, że szczęka Garguli jest wytrzymała. Kondycja i szybkie ręce to atuty Garguli, które widziałem już po pierwszym pojedynku. 26 września szykuje się naprawdę dobra zabawa dla nas oraz kibiców - prognozuje pięściarz z Sokółki, który do starcia z Gargulą trenuje pod skrzydłami Andrzeja Gmitruka.

- Myślę, że Gargula zaprezentował się dużo lepiej, niż kilka tygodni temu w Krynicy i jeśli dalej będzie czynił taki progres, to w naszej walce będzie na co popatrzeć - podsumował Miszkiń, który w swoim ostatnim bokserskim występie wysoko wypunktował Pawła Głażewskiego.

http://www.youtube.com/watch?v=HhuacdVxxKw