Patronat medialny


 


WawrzykArtur Szpilka (10-0, 8 KO) i Andrzej Wawrzyk (25-0, 13 KO) mogą być pierwszymi sportowcami, którzy zainaugurują otwarcie hali w krakowskich Czyżynach. Promotorzy są gotowi do rozmów w tej sprawie, a sami pięściarze chętnie zawalczyliby przed własną publicznością. - Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie gala w Krakowie. Wiem, że miasto nie chciało wcześniej za bardzo w to wchodzić - powiedział Andrzej Wawrzyk w rozmowie z Łukaszem Madejem z "Dziennika Polskiego".

- Razem z Arturem Szpilką dążymy do tego, żeby być mistrzami. Fajnie, żeby nasi kibice, z naszego przecież miasta, zobaczyli swoich pięściarzy. Nie chcemy sytuacji, w której dopiero kiedy zdobędziemy najwyższy poziom, miasto sobie o nas przypomni - "a mieszka takich dwóch, można coś im zorganizować". Tak zazwyczaj jest. Mam nadzieję, że coś dotrze do władz Krakowa - powiedział Wawrzyk.

Póki co zarówno Andrzej Wawrzyk jak i Artur Szpilka zaprezentują się bydgoskiej publiczności, 2 czerwca na gali "Wojak Boxing Night".