Patronat medialny


 W głównej walce wieczoru gali w Stalowej Woli spotkali się dwaj zawodnicy, którzy w swoich ostatnich pojedynkach ponieśli porażki: Daniel Urbański (21-7-3. 5 KO) oraz pochodzący z Inguszetii, Ismail Tebojew (5-2-1, 3 KO). Złą passę skutecznie przerwał 27-letni Urbański , który pokonał rywala na punkty.

Pojedynek  rozegrany na dystansie ośmiu rund toczony był w bardzo dobrym tempie. Pierwsze dwa starcia przebiegły pod znakiem lekkiej przewagi Tebojewa, który w swoim stylu postawił na zdecydowany atak w półdystansie co początkowo sprawiało pewne problemy nieco mniej aktywnemu Urbańskiemu. Od trzeciej rundy zaczęła zarysowywać się delikatna przewaga pięściarza pochodzącego ze Szczecina, który umiejętnie kontrował ambitnie nacierającego przeciwnika. Dwie ostatnie odsłony walki należały znów do Tebojewa, który podkręcił jeszcze bardziej tempo i nie pozwolił rywalowi na skuteczne rozwinięcie skrzydeł w ataku .

Po ośmiu niełatwych w ocenie rundach, sędzia ringowy Robert Gortat wypunktował ostatecznie ten pojedynek w stosunku 77-76 dla Urbańskiego.