Patronat medialny


 

Urbański Tebojew- Odbyliśmy z Danielem szczerą rozmowę i on wie, że w przypadku przegranej nasza współpraca może się zakończyć - mówi Tomasz Babiloński, główny organizator niedzielnej gali w Nowym Dworze Mazowieckim na kilka dni przed rewanżową walką Daniela Urbańskiego (21-10-3, 5 KO) z Ismailem Tebojewem (6-2-1, 3 KO). Pięściarz ze Szczecina w ciągu ostatnich dwóch lat wygrał tylko jeden z sześciu stoczonych pojedynków.

- Daniel kilkukrotnie wychodził nieprzygotowany do swoich rywali i wiem, że do tego pojedynku solidnie trenuje. Zależy mi na widowiskowych walkach podczas gal, ale nie chcę tego robić kosztem zdrowia pięściarzy. Jeśli Daniel nie ma czasu na treningi, to nie powinien wychodzić do ringu. Teraz jest bardzo zmotywowany i zapowiada dobrą formę. On wie, że to jego ostatnia szansa, aby udowodnić, że nie jest jeszcze skończony - mówi właściciel grupy Babilon Promotion.

- Tym razem zawody będzie prowadził inny sędzia, więc nie spodziewamy się kolejnych kontrowersji. Jeśli obaj będą lepiej przygotowani niż przed rokiem w Stalowej Woli, to czeka nas wspaniała walka - podsumowuje Babiloński. Transmisja gali z Nowego Dworu Mazowieckiego w TVP Warszawa.