Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Paweł WolakJuż w sobotę w Nowym Jorku dojdzie do rewanżu pomiędzy Pawłem Wolakiem (29-1-1, 19 KO) oraz  dobrze znanym polskim kibicom Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO). We wtorek obaj pięściarze spotkali się z mediami na otwartym treningu i przekonywali, że ich drugi pojedynek powinien być jeszcze bardziej emocjonujący, niż zakończone remisem pierwsze starcie.

- W tamtej walce bałem się jedynie, że sędzia zara przerwie pojedynek z powodu mojej kontuzji oka. Na szczęście udało mi się dotrwać do końca, chociaż ciężko było iść do przodu nie widząc nic na jedną stronę. Tym razem wiemy o sobie więcej, więc fani mogą spodziewać się, że nasza druga walka będzie jeszcze lepsza - powiedział Wolak.

- W dziewiątej rundzie sądziłem, że sędzia zatrzyma walkę. Jego lewe oko wyglądało jak wielki melon. Tym razem obaj będziemy mieli większą motywację, aby udowodnić sobie kto jest lepszy. Ja wiem, że mam ku temu więcej atutów i nie zamierzam pozostawić żadnych wątpliwości co do werdyktu - odpowiedział Rodriguez.