Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Paweł WolakWygląda na to, ze Paweł Wolak (29-2-1, 19 KO) nie wróci już na bokserski ring, a jego powrót do sportu będzie oznaczał przenosiny na arenę mieszanych sztuk walki. Mieszkający od wielu lat w USA Polak w rozmowie z amerykańskimi mediami zdradził, że od dawna planował przejście do MMA.

- Moim ostatecznym celem zawsze było przejście do MMA. Nawet jak zaczynałem trenować boks, pomyślałem że przyda mi się to jako dodatkowa technika w MMA. Mam bliskiego znajomego, który współpracuje z UFC, ale zdaję sobie sprawę, że najpierw powinienem zacząć od trochę niższego poziomu - powiedział Wolak, który w grudniu ogłosił zakończenie bokserskiej kariery po porażce z Delvinem Rodriguezem

- Od dawna planowałem, że w wieku 30 lat przejdę do MMA. Porażka z Rodriguezem nie miała na to aż tak dużego wpływu. Jeśli miałbym wrócić do boksu, to musiałbym dostać naprawdę konkretną ofertę. Nie miałbym już motywacji trenować do walki z kimś słabszym. Jeszcze przez kilka miesięcy wiążę mnie kontrakt z grupą Top Rank, ale chciałbym zostać z niego zwolniony i przejść do MMA - opowiada notowany jeszcze do niedawna w światowej czołówce wagi junior średniej zawodnik.