Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Alex Bunema

- To będzie twarda walka i bardzo ciekawy show! - zapowiada Alex Bunema (31-8-2, 17 KO), który w sobotę na gali "Wojak Boxing Night" w Katowicach zmierzy się w walce o mistrzowskie pasy WBA Inter-Continental i WBC Baltic wagi junior średniej z Damianem Jonakiem (30-0-1, 20 KO). 

- Już kiedyś byłem posiadaczem pasa WBA Inter-Continental, zdobyłem go, nokautując byłego mistrza świata Romana Karmazina. Lubię nokautować moich rywali i postaram się o nokaut w najbliższej walce. Pokonam Jonaka i zabiorę pas WBA do Seattle. Już nie mogę się doczekać, kiedy znów ten pas będzie mój - mówi mieszkający w USA Kongijczyk.

Bunema przekonuje, że nie ma szans, aby gorący doping śląskich kibiców dla Damiana Jonaka go zdeprymował. - Lubię walczyć przy pełnych halach i lubię sprawiać niespodzianki. Patrzyłem w rekord Jonaka i tak nie widziałem tam żadnych wielkich nazwisk. Będę najtrudniejszym rywalem Jonaka i jako pierwszy z nim wygram - kończy pewny siebie Alex Bunema.

Bilety na "Wojak Boxing Night" w Katowicach, podczas której wystąpią także Artur Szpilka, Krzysztof Zimnoch i Izuagbe Ugonoh, dostępne są na stronie eventim.pl i w kasach Spodka.