Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Jonak16 października na gali w podwarszawskim Legionowie pojedynkiem o pas WBC Baltic wagi junior średniej z doświadczonym Meksykaninem Jose Luisem Cruzem (41-6-2, 33 KO) na ring powróci Damian Jonak (27-0-1, 19 KO).

- To będzie dla Damiana naprawdę trudna próba. Cruz mierzył się w swojej karierze z takimi gwiazdami jak Shane Mosley, Joshua Clottey czy Carlos Baldomir - mówi współpracujący od lat z bytomskim bokserem promotor Andrzej Wasilewski. - Ale jestem pewien, że w Legionowie Damian udowodni, że nie bez powodu niedawno prestiżowa federacji WBC wyróżniła go jako zawodnika, którego karierę śledzić trzeba ze szczególną uwagą.

Tuż przed starciem Jonaka z Cruzem na ring w mogącej pomieścić 3,5 tysiąca kibiców "Arena Legionowo" wyjdą Krzysztof Szot (12-0, 3 KO) i Felix Lora (12-6-4, 6 KO), którzy skrzyżują rękawice w boju zakontraktowanym na osiem rund. Dla pochodzącego z Dominikany Lory będzie to druga wizyta w Polsce. Poprzednio przybył nad Wisłę w maju, by zmierzyć się z młodzieżowym mistrzem IBF wagi super piórkowej Krzysztofem Cieślakiem i nieoczekiwanie zwyciężył faworyzowanego Polaka. Teraz Szot - kolega Cieślaka z grupy Babilon Promotion - zapowiada rewanż na  zawodniku z Ameryki Południowej.

Obydwie walki pokaże na żywo od godz. 22.50 TVP 1!!! Wcześniej transmisja w TVP Sport.

Bilety na galę w Legionowie dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie eventim.pl oraz w kasach hali.

http://www.youtube.com/watch?v=tm_e9t39YSo


{jcomments on}