Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


25 czerwca, w głównej walce wieczoru gali w Ostrowcu Świętokrzyskim, boksujący na co dzień w wadze półciężkiej, Dariusz Sęk (11-0-1, 4 KO ) stoczy swój trzynasty zawodowy pojedynek. Rywalem Polaka będzie najprawdopodobniej dobry znajomy Tomasza Hutkowskiego, Sandro Siproshvili (24-8, 11 KO). Pochodzący z Tarnowa pięściarz zapewnia, iż do starcia z twardym Gruzinem podejdzie w pełni zmotywowany.

- Wierzę, że trzynastka okaże się dla mnie szczęśliwa. Ciężko pracuję, podporządkowałem treningom i boksowi każdy swój dzień. To jest najważniejszy pojedynek w mojej dotychczasowej zawodowej karierze i zrobię wszystko, by nie zawieść ludzi, którzy na mnie postawili - powiedział Sęk.

- Mój rywal lubi odsłaniać "doły", będę się wobec tego koncentrował głównie na ciosach na korpus. Pojedynek zakontraktowany jest na 10 rund, myślę więc, że taka taktyka okaże się skuteczna. Nie będę za wszelką cenę dążył do wygranej przed czasem, nokaut - jeśli nadarzy się okazja - przyjdzie sam. Nastawiam się raczej na pełen dystans rundowy - zakończył główny bohater gali w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Oprócz Sęka, kibicom zgromadzonym w Hali Widowisko-Sportowej przy ulicy Świętokrzyskiej, zaprezentują się także m.in Norbert Dąbrowski, Maciej Sulęcki, Mateusz Malujda i Marek Matyja.