Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W dniu 25 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się gala boksu zawodowego ”Ostrowiec Świętokrzyski Boxing Show”. Widowisko rozpocznie się o godzinie 2000 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. W walce wieczoru zaprezentuje się Dariusz Sęk (11-0-1, 4 KO), a jego przeciwnikiem będzie Gruzin Sandro Siproszwili (24-8, 11 KO). Bokserzy O’chikara Gmitruk Team zakończyli już zgrupowanie w Warszawie. Poniżej prezentujemy, co o przygotowaniach Darka Sęka powiedzieli trener Andrzej Gmitruk oraz Piotr „Wilk” Wilczewski - Mistrz Europy w wadze super średniej, który pomagał Darkowi w przygotowaniach, jako jeden ze sparingpartnerów.

Andrzej Gmitruk: - Darek przepracował solidnie cały okres przygotowawczy, fizycznie do walki przygotowany jest bardzo dobrze. Sandro Siproszwili to solidny pięściarz i nie zwykł przewracać się w ringu. Trzeba więc zakładać, że walka może potrwać na pełnym dystansie dziesięciu rund. Sparingi pokazały, że dynamika przyszła w odpowiednim czasie, siła też jest. Jestem dobrej myśli. Teraz Darek jest już w domu, łapie tzw. świeżość i w spokoju czeka na sobotnią walkę. Darek miał dobrych i różnorodnych sparingspartnerów, którzy przygotowali go do kilku wariantów walki. W Ostrowcu Świętokrzyskim Darek po raz pierwszy wystąpi w głównej walce wieczoru, to na pewno będzie dla niego sporym przeżyciem. To bardzo ambitny chłopak, więc zechce pokazać się z jak najlepszej strony. Zachęcam kibiców z Ostrowca Świętokrzyskiego i nie tylko, by stawili się w sobotę w hali przy Świętokrzyskiej i dopingowali naszych bokserów. 

Piotr „Wilk” Wilczewski: - W trakcie przygotowań sparowałem z Darkiem i musze przyznać, że nie obijał się w ostatnim czasie, a ciężko pracował. Efekty widać w ringu i to napawa optymizmem przed sobotnim pojedynkiem. Darek jest silny, a gdy złapie trochę świeżości, to z pewnością wzrośnie dynamika i szybkość. Darek z pewnością da z siebie wszystko, bo to taki typ człowieka. Nie odpuści. Cieszę się, że dostał szansę walki wieczoru. W ostatniej swojej walce pokazał charakter i duże umiejętności oraz to, że potrafi walczyć i wygrywać z niewygodnymi rywalami. W boksie jest tak, że jeden rywal pozwala na techniczne boksowanie, a inny swoim stylem wręcz je uniemożliwia. Wygrywać jednak trzeba umieć z takim i takim. Na pewno pojawię się w sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim i będę kibicował chłopakom z naszej grupy.