Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Ostatnia wyprawa Dariusza Sęka (22-2-1, 7 KO) do Niemiec nie skończyła się dla niego najlepiej. Tym razem ma być inaczej i to Polak jest faworytem starcia z Shefatem Isufim (17-2-2, 13 KO) – stwierdzili zgodnie goście poniedziałkowego magazynu sportów walki "Puncher".

Do walki Sęk - Isufi dojdzie 4 lub 10 lipca na terenie Niemiec. Niewykluczone, że podczas tej samej gali wystąpią także inni polscy pięściarze.

- To tak naprawdę tylko tydzień różnicy i ja na pewno będę świetnie przygotowany. Mam przed sobą jeszcze prawie sześć tygodni treningów. To jest zawodnik z mocnym uderzeniem, ale to też nie jest rywal, który będzie mógł ze mną wygrać. Jadę tam po zwycięstwo! – zapowiedział w poniedziałkowym programie Sęk.

- Sam byłem zaskoczony wyborem Darka jako rywala. Z niecierpliwością czekałem na kontrakt, ale on rzeczywiście przyszedł. Szybko go podpisaliśmy i czekaliśmy na odpowiedź, która równie szybko przyszła. Teraz przygotowuje się Darek bardzo solidnie, jest cały czas w treningu. Dla mnie w tej walce jest absolutnym faworytem – ocenił z kolei Andrzej Gmitruk, trener Sęka.

Pełna treść artykułu na Polsatsport.pl >>