Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


W karcie walk gali MB Boxing Night 6 wylądował kolejny pojedynek! Powracający do ringu Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO) sprawdzi umiejętności rozpędzonego i głodnego kolejnych zwycięstw Sebastiana Ślusarczyka (6-0, 4 KO). Wydarzenie odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Sebastian Ślusarczyk do tej pory budował swoją pięściarską pozycję na Wyspach Bryrtyjskich. 22-latek stoczył tam pięć zawodowych pojedynków. Wszystkie zakończyły się jego wygranymi, a trzykrotnie nokautował rywali. Na początku października otrzymał szansę występu przed polską publicznością. W Częstochowie podczas Tymex Boxing Night dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem po znokautowaniu Tomasza Gromadzkiego. Przed Ślusarczykiem jednak zdecydowanie największe wyzwanie w karierze. Na gali MB Boxing Night 6 zmierzy się z doświadczonym Dariuszem Sękiem.

- Sęk to doświadczony pięściarz, ale najlepsze ma za sobą. Ja chcę mu pomóc zakończyć karierę. Walka na MB Boxing Night to dla mnie szansa na rozwój, ale również duże wyzwanie. Nie miałem jeszcze okazji boksować z tak ułożonym pięściarzem - ocenia Ślusarczyk.

Sęk na swoim koncie ma stoczonych ponad 35 zawodowych walk i doświadczeniem bije na głowę jedenaście lat młodszego rywala. W ostatnich pojedynkach zapisał w rekordzie dwie porażki, ale mierzył się przecież z Robertem Parzęczewskim oraz Anthonym Yarde. Pięściarz z Tarnowa cały czas należy do czołowych półciężkich w naszym kraju i ma na swoim koncie wiele cennych zwycięstw. Walka na MB Boxing Night to dla niego ogromna szansa na drugie sportowe życie.

- Ta walka to szansa na zmazanie plamy po ostatniej porażce. To była plama na moim honorze. Wracam, bo kocham boks. Ostatnio sporo przemyślałem, ale jestem gotowy, żeby wrócić. Ślusarczyk chce skończyć moją karierę? Mocno się pomylił. On myśli, że ja się skończyłem, a ja tylko się cofnąłem i wziąłem rozbieg - mówi Sęk.

Wydarzenie MB Boxing Night odbędzie się 23 listopada w Dąbrowie Górniczej. Bilety dostępne na ebilet.pl.