Patronat medialny


 


Kostecki MitchellByły niekwestionowany mistrz świata wagi półciężkiej Antonio Tarver był głównym sparingpartnerem Byrona Mitchella (29-8-1, 22 KO) przed dzisiejszą walką z Dawidem Kosteckim (37-1, 24 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali "Wojak Boxing Night" organizowanej w warszawskim hotelu "Hilton".

- Sparowałem z Tarverem i kilkoma młodszymi pięściarzami w moim gymie. Wszyscy byli wysocy i szybcy, ale sparingi z Tarverem były najbardziej pomocne - powiedział Amerykanin, który w przeszłości dwukrotnie zdobywał mistrzostwo świata wagi super średniej.

- Kostecki może mówić, że nie jestem w jego lidze, ale ja  dwa razy zdobywałem mistrzowski tytuł, a nie byłem mistrzem interkontynentalnym czy jakimś mistrzem baltic. Ja nie muszę nic udowadniać, każdy ma prawo do własnej opinii, ale w ringu przekonamy się co były warte jego słowa - stwierdził Mitchell.

Podczas warszawskiej imprezy wystąpią także Paweł Głażewski, Izuagbe Ugonoh, Kamil Łaszczyk, Krzysztof Głowacki i Krzyztof Zimnoch.{jcomments on}