Patronat medialny


 


Jones KosteckiDzisiaj w samo południe podczas konferencji prasowej w warszawskim hotelu Marriott po raz pierwszy spotkali się legendarny mistrz świata czterech kategorii wagowych Roy Jones Jr (55-8, 40 KO) oraz wysoko notowany w światowych rankingach Dawid Kostecki (39-1, 25 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 30 czerwca podczas organizowanej przez grupę KnockOut Promotions gali w Łodzi kub Gdańsku. 

- Kostecki nauczył się niemal wszystkich moich starych trików. Serce mi rośnie jak patrzę na moich naśladowców. Wiem wtedy, że moja ciężka praca wylana na treningach nie idzie na marne. 30 czerwca zamierzam jednak pokazać elementy, których wcześniej nie widzieliście. Przygotuję dla Kosteckiego coś wyjątkowego - mówił dzisiaj Amerykanin, który w przeszłości próbował także kariery muzycznej. Pięściarz z Pensacoli zapowiedział, że na pojedynek z "Cyganem" przygotuje specjalnie nowy utwór.

- Szkoda, że Roy nie ma w sobie złych cech. Łatwiej byłoby mi wyzwolić w sobie agresję na ten pojedynek. Walka z nim to moje marzenie, które spełnia się dzięki ciężkiej pracy. Ten pojedynek pozwoli mi określić w którym miejscu jestem. Jeśli go pokonam, to napiszą o tym gazety na całym świecie. Zrobię wszystko, aby tak się stało - opowiadał Kostecki.

Jones w Polsce spędził tylko godzin i popołudniu odleciał do Stanów Zjednoczonych. Nad Wisłę Amerykanin powróci na kilka dni przed pojedynkiem z Polakiem.