onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


KosteckiZdaniem Andrzeja Wasilewskiego aresztowany w czerwcu, na 10 dni przed planowaną walką z legendarnym Royem Jonesem Juniorem, czołowy pięściarz wagi półciężkiej Dawid Kostecki (39-1, 25 KO) jeszcze przed końcem 2013 roku może wyjść na wolność.

- W tej chwili sytuacja jest taka, że Dawid zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu odbywa karę i nie ma w tym nic dziwnego, bo wiedzieliśmy wszyscy, że będzie tę karę odbywał - stwierdził współwłaściciel grupy KnockOut Promotions w rozmowie z ringpolska.pl. - Obecnie Dawid jeszcze przebywa na terenie Aresztu Śledczego na Białołęce w Warszawie, pewnie niedługo zostanie przneisiony do jednego z zakładów karnych w okolicach Rzeszowa.

- Dawid został skazany na dwa i pół roku, z czego już wcześniej odsiedział cztery miesiące, więc przy bardzo pozytywnym rozwoju sytuacji Dawid spędzi jeszcze w zakładzie troszkę powyżej roku - ocenił Wasilewski, dodając: - W tej sprawie mieliśmy jednak już kilka razy wielkie niespodzianki, więc trudno dokładnie wyrokować.{jcomments on}