Dawid Kostecki W głównym wydarzeniu wieczoru gali "Wojak Boxing Night" rozgrywanej w warszawskim hotelu Hilton, Dawid Kostecki (35-1, 24 KO) pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie Seana Corbina (14-3, 10 KO) i wywalczył tym samym pas WBC Baltic wagi półciężkiej. Do momentu przerwania walki "Cygan" prowadził na punkty,

Po pierwszej rozpoznawczej rundzie, w której Polak był bardziej dokładny od rywala, od drugiej pięściarz z Gujany zaczął sobie poczynać w ringu coraz śmielej. Kostecki kilkakrotnie nadział się na ciosy sierpowe bite z prawej ręki przez dysponującego większym zasięgiem ramion pięściarza. Corbin starał się wykorzystywać swoje warunki fizyczne i dokładając do tego swoją ruchliwość, przez kilka minut był trudnym do trafienia celem dla pięściarza grupy KnockOut Promotions.

Koniec walki nastąpił w czwartej rundzie, kiedy to "Cygan" skontrował rywala prawą ręką nad lewym prostym. Gujańczyk zachwiał się na nogach, a widzący zamroczonego rywala Polak poprawił lewym sierpowym i posłał przeciwnika na deski. Corbin co prawda podniósł się zanim sędzia doliczył do dziesięciu, ale Daniel Van de Wiele widząc chwiejącego się na nogach pięściarza zdecydował się przerwać zawody. W trzecim tegorocznym pojedynku była to druga wygrana przed czasem Kosteckiego.