Patronat medialny


 

Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) udanie powrócił na ring po blisko rocznej przerwie spowodowanej kontuzją ręki, zwyciężając na punkty  Serhija Demczenkę (14-7, 10 KO). Sędziowie po rozegraniu ośmiu rund punktowali 80-72, 80-72 i 80-73. 31 maja Sęk miał zmierzyć się w Niemczech z  Konni Konradem (20-1, 10 KO) w pojedynku o pas WBO Inter-Continental, jednak nie ma pewności, czy po dość trudnej walce i w obliczu niezaleczonego w stu procentach urazu nie zrezygnuje z tego wyzwania.

Junior półśredni Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) pokonał przez nokaut w czwartej rundzie Ala Edine Moussę (6-4-1, 1 KO). Francuz liczony był w drugim i czwartym starciu.

W pojedynku w wadze super średniej Norbert Dąbrowski (15-2, 7 KO) pokonał jednogłośną decyzją techniczną sędziów Andreia Salathudzinau (15-4, 5 KO). Walka została zastopowana po zakończeniu czwartej rundy ze względu na głębokie rozcięcie na czole Salathudzinau. Kontuzja powstała wskutek przypadkowego zderzenia głowami zawodników.

Boksujący w wadze junior średniej Sasun Karapetyan (7-1, 2 KO) pokonał na punkty Filipa Rządka (2-5,1 KO). Karapetyan kontrolował przebieg wydarzeń w ringu dzięki przewadze szybkości i wyszkolenia technicznego, jednak w drodze po zwycięstwo, zwłaszcza w końcowych rundach, zainkasował kilka ciosów rywala nad opuszczoną lewą ręką.