Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Starcie Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) posiadaczką pasa WBC Silver wagi lekkiej Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO) jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez kibiców pojedynków na polskich ringach. Niewykluczone, że do tej walki dojdzie 26 września na gali Polsat Boxing Night, jednak na razie organizatorzy nie prowadzą w tej sprawie rozmów.

-  Niezależnie od tego zamieszania, kto tam zaboksuje, a kto nie, to Polsat jest zainteresowany tym, żebym zawalczyła na tej gali. Niebawem okaże się, czy moją rywalką będzie Ewa Piątkowska czy Sasza Sidorenko. Ja wolałabym się zmierzyć z Ewą Piątkowską, z kilku powodów. Razem zaczynałyśmy, znamy się z czasów amatorskich i należy nam się taka walka, podczas takiej gali - tłumaczy Brodnicka w rozmowie z Boxing.pl.

- W dodatku w mediach toczy się jakaś wojna między mną i Piątkowską, więc miałybyśmy okazję, by kilka spraw sobie wyjaśnić. Taka walka byłaby również z pewnością wielką promocją. Byłaby to pierwsza walka kobiet na Polsat Boxing Night, a więc duże wyróżnienie - podsumowuje 31-letnia pięściarka z Warszawy.