Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Nie słabnie napięcie przed walką Ewy Brodnickiej (8-0, 2 KO) z posiadaczką pasa WBC Silver Ewą Piątkowską (7-0, 4 KO). Już za tydzień na gali Polsat Boxing Night pięściarki skrzyżują rękawice w pojedynku na szczycie polskiego kobiecego boksu.

- Piątkowska ma dużo do powiedzenia na mój temat kiedy nie ma mnie w pobliżu. Kiedy weszłam do garderoby przed naszym wspólnym występem w magazynie Puncher, to nawet nie podniosła głowy. Wyczułam u niej strach - przekonuje w rozmowie z Polsatsport.pl zawodniczka promowana przez Mariusza Grabowskiego.

- Wygrywam wojnę psychologiczną z Piątkowską. W programie Puncher ona była wyraźnie zdenerwowana, uciekała wzrokiem. Ewidentnie bała się, była spięta jak agrafka, wyglądała jakby była na środkach uspokajających. Wydaje mi się, że tak ją zestresowało wystąpienie przed kamerami i spotkanie swojej rywalki - twierdzi Brodnicka, która pomimo nagłej zmiany sztabu szkoleniowego jest zadowolona ze swoich przygotowań.

- Sparingi w Niemczech dały mi bardzo dużo, potem wróciłam do Polski i trafiłam pod opiekę Karoliny Łukasik. Forma jest naprawdę bardzo dobra - podsumowuje Brodnicka.

Pełna rozmowa z Ewą Brodnicką na Polsatsport.pl >> 

http://www.youtube.com/watch?v=9QtYFrjMR04