Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Już 31 października w Las Vegas Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) w szóstej obronie pasa mistrzyni świata federacji WBO w wadze superpiórkowej zmierzy się z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Pewna siebie Amerykanka porozmawiała o tym pojedynku z TVP Sport.

- Mój trener studiował taśmy z jej walkami, zresztą jak to zawsze robi. Za każdym razem ruszam do walki z przygotowanym planem. Mamy takich planów dwa, trzy gdyby w ringu trzeba było coś zmieniać. Bardzo dobrze znamy jej styl, często ją oglądaliśmy, wiemy jak walczy, wiemy co lubi robić - zapowiedziała Mayer podczas rozmowy wyemitowanej w programie "Ring TVP Sport".

- Jeżeli ona myśli, że nie potrafię dobrze się poruszać na nogach to znaczy, że nie studiowała dobrze moich walk. Jeżeli myśli o moich słabych stronach i uważa, że to praca nóg, to bardzo dobrze. Bo w takim razie pokaże jej, że kompletnie nie wie w co się pakuje. Nie wiem ile amatorskich walk ona ma. Dziewięć, a może odrobinę więcej? Ma dziewiętnaście walk zawodowych. Ja wygrałam ponad 130 walk amatorskich i trzynaście zawodowych. Jak ona może się porównywać, rywalizować z takim doświadczeniem jak moje - stwierdziła pięściarka z USA.

Brodnicka na początku października wyleciała na Florydę, gdzie spędza finałowe tygodnie przygotowań przed swoim pierwszym występem na terenie Stanów Zjednoczonych. Galę w Las Vegas będzie mogło obejrzeć na żywo 250 widzów.

Pełna rozmowa z Mikaelą Mayer w TVP Sport >>