Patronat medialny


 


Najwyżej klasyfikowana polska pięściarka Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO) rozpoczęła treningi z Andrzejem Gmitrukiem i Pawłem Kłakiem. "Tygrysica", która od kilkunastu miesięcy współpracuje z Fiodorem Łapinem, kontynuuje pod skrzydłami nowego sztabu przygotowania do planowanej na 26 września walki z Ewą Brodnicką (8-0, 2 KO).

- Mój trener Fiodor Łapin wyleciał na dwa tgodnie do Stanów Zjednoczonych i niewykluczone, że w najbliższym czasie będzie jeszcze co najmniej raz musiał wybrać się za ocean, dlatego do walki na Polsat Boxing Night będę przygotowywała się z trenerami Gmitrukiem i Kłakiem - mówi Piątkowska.

- Obu trenerów znam, odbyłam z nimi kilka treningów w przeszłości i mamy dobry kontakt. Po pierwszych zajęciach jestem zadowolona, raczej nie będziemy mieli problemów ze znalezieniem wspólnego języka na sali treningowej. Trener Gmitruk nie ma zamiaru mnie bardzo przestawiać, ale zwrócił uwagę na kilka rzeczy, które chciałby żebym poprawiła - relacjonuje zawodniczka grupy Sferis KnockOut Promotions.