Fiodor Czerkaszyn (13-0, 8 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Wesa Cappera (20-3-1, 12 KO) na gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie. Po dziesięciu rundach wszyscy sędziowie punktowali 100-90 dla 23-letniego zawodnika KnockOut Promotions.

Pojedynek od pierwszej rundy układał się pod dyktando Czerkaszyna, który wyprzedzał rywala i trafiał kombinacjami w różnych płaszczyznach. W pierwszej połowie walki Capper próbował naciskać przeciwnika, jednak co chwila nadziewał się na celne kontry podopiecznego Fiodora Łapina.

Druga połowa pojedynku była już jednostronnym teatrem w wykonaniu Czerkaszyna. 23-latek bił kombinacjami, różnicował tempo akcji i polował na zwycięstwo przed czasem. Ostatecznie Capper okazał się bardzo wytrzymałym pięściarzem, który pomimo dużej ilości zainkasowanych uderzeń, przetrwał pełen dystans.

Dla Czerkaszyna, który w marcu wygrał z Kassimem Oumą, była to druga tegoroczna wygrana. Australijczyk przegrał po raz pierwszy od blisko czterech lat.