Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Były mistrz świata wagi półśredniej Keith Thurman był jednym z komentatorów sobotniej walki Fiodora Czerkaszyna (20-0, 13 KO), który pokonał Gilberta Venegasa na gali telewizji Showtime w Hollywood. "One Time" bardzo pozytywnie ocenił debiut pięściarza grupy KnockOut Promotions przed amerykańską publicznością.

- Takiej walki Czerkaszyn potrzebował. Jest utalentowanym i technicznym zawodnikiem, który powinien sprawdzać się z coraz mocniejszymi rywalami. W tej walce zmierzył się z twardym przeciwnikiem, który chciał zrobić mu krzywdę i prezentował zupełnie inny styl. Czerkaszyn potrzebuje teraz łapać doświadczenie, a Venegas dał mu kolejne rundy - powiedział Amerykanin.

- Technika Czerkaszyna jest ciekawa i zaskakująca. On robi kilka rzeczy w nietypowy sposób, dobrze wykorzystuje słabości rywala i jest szybki. Teraz musi się sprawdzać i takiej walki potrzebował - dodał Thurman.

W narożniku Fiodora Czerkaszyna podczas amerykańskiego debiutu pracował Chico Rivas. 26-latek przygotowywał się do tego występu na Florydzie od kilku miesięcy.