Ismail TebojewPodczas gali Babilon Promotion w Wołominie boksujący w kategorii średniej Ismail Tebojew (6-2-1, 3 KO) przerwał pasmo porażek, pokonując na punkty po emocjonującej walce Anthony Ukeha (6-7-2, 2 KO).

Tebojew rozpoczął bardzo ofensywnie, dobrze inicjując swoje akcje lewym prostym i ponawiając ataki mocnymi uderzeniami na korpus. W drugiej rundzie walczący dla Polski Ingusz wstrząsnął na moment rywalem lewym sierpowym, poszedł za ciosem, lokując na szczęce Nigeryjczyka kilka kolejnych mocnych uderzeń, jednak jego natarcie przerwał niezbyt fortunnie ringowy Włodzimierz Kromka. Pod koniec rundy Tebojew zamknął Ukeha w narożniku, ponownie dobrze bijąc serią ciosów.

Trzecia odsłona należała do Ukeha, który "przebudził się z letargu" i dobrze punktował cofniętego do defensywy Tebojewa pojedynczymi ciosami prostymi. W połowie czwartej, bardzo zaciętej rundy, Tebojew zasypał na linach przeciwnika serią uderzeń, jednak ten gładko "przełknął" ciosy Ingusza i szybko przeszedł do kontrofensywy, zapisując na swoim koncie kilka udanych akcji. W piątej rundzie Tebojew zdawał się przeżywać problemy kondycyjne i oddał pole Ukehowi, jednak tuż przed gongiem upolował rywala soczystym bezpośrednim prawym.

Ostatnia odsłona to trzy minuty bezustannych wymian ciosów z obu stron, z których częściej zwycięsko wychodził Ismail Tebojew i to on ostatecznie został ogłoszony zwycięzcą całej walki 59-56.