Patronat medialny


 


Ismail Tebojew30 września podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim Ismail Tebojew (6-2-1, 1 3 KO) stoczy swój pierwszy pojedynek po ponad dziesięciu miesiącach przerwy. Pięściarz z Inguszetii do końca roku ma zaliczyć jeszcze trzy zawodowe występy. Na początek stanie do walki rewanżowej z Danielem Urbańskim (20-10-3, 5 KO).

- Szykowaliśmy się do walki z Danielem w Międzyzdrojach, jednak pojedynek został przesunięty. Ismail ciężko pracował przez minionych kilka tygodni i nie był zadowolony ze zmiany terminu walki. Od poniedziałku zaczniemy przygotowania pod galę Nowym Dworze - mówi Łukasz Landowski, szkoleniowiec pięściarza.

- Otrzymaliśmy też wstępną propozycję występu na gali organizowanej na początku października przez Dariusza Snarskiego, ale tydzień po walce z Urbańskim możemy jeszcze nie być gotowi. W dalszej części toku Ismail ma stoczyć jeszcze dwie walki - zapowiada trener Tebojewa, który w grudniu pokonał na punkty dobrze znanego polskiej publiczności Anthony'ego Ukeha. {jcomments on}