Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh (7-0, 6 KO) pokonał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Bjoerna Blaschke (8-2, 5 KO). Do momentu przerwania walki Polak prowadził na punkty.

Po pierwszej rozpoznawczej rundzie, od drugiego starcia Ugonog odważniej ruszył do przodu. Polak starał się kontrolował pojedynek lewym prostym, jednak czujny w defensywie Niemiec umiejętnie schodził w linii ciosu. Pod koniec starcia Blaschke sam zaczął ostrzej odpowiadać i trafił Ugonoha prawym krzyżowym.

Pod koniec trzeciej odsłony Niemiec zaatakował jeszcze mocniej i trafił kilkoma ciosami Polaka, jednak ten chwilę później odpowiedział celnym lewym sierpowym. W kolejnych dwóch rundach przebieg pojedynku był dosyć wyrównany. Dopiero pod koniec piątego starcia Ugonoh odważniej zaatakował, trafił prawym sierpowym, po którym Niemiec cofnął się liny. Polak próbował pójść za ciosem, jednak Blaschke szybko doszedł do siebie.

Koniec walki nastąpił w szóstej rundzie, kiedy to kolejny prawy sierpowy rzucił Niemca na matę ringu. Blaschke zdołał wstać, jednak kolejny atak "Izu" i potężny prawy podbródkowy zmusił sędziego ringowego do przerwania zawodów.