Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Izu UgonohW pojedynku otwierającym galę "Polsat Boxing Night" Izuagbe Ugonoh (9-0, 7 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Łukasza Rusiewicza (13-13, 6 KO). Po sześciu ciekawych rundach dwóch sędziów punktowało 58-56, zaś trzeci 59-56 dla "Izu".

Zgodnie z oczekiwaniami Rusiewicz mocno ruszył do przodu od początku pojedynku, jednak często nadziewał się na ciosy wyprowadzane przez Ugonoha. Rusiewicz momentami zaskakiwał rywala ciosami z doskoku, jednak większość jego ataków lądowała na gardzie "Izu".Ugonoh starał się cały czas wykorzysytywać przewagę zasięgu ramion, trzymał Rusiewicza na bezpieczny dystans, boksował głównie lewą ręką i sporadycznie atakował prawym prostym.

W piątej rundzie Rusiewicz wstrząsnął rywalem lewym sierpowym, jednak nie potrafił przebić się z ponowieniami ataków przez obronę pięściarza grup KnockOut Promotions i Babilon Promotion W ostatnim starciu "Izu" kilkukrotnie mocno trafił prawą rękawicę, zaznaczając swoją przewagę. Na ring Ugonoh wróci najprawdopodobniej już 23 marca podczas gali w Częstochowie.