Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Niepokonany na zawodowych ringach Izuagbe Ugnonoh (9-0, 7 KO) zaczyna nowy etap w swojej zawodowej karierze. Boksujący w wadze junior ciężkiej gdańszczanin, dzięki pomocy Piotra Pożyczki, związał się kontraktem z amerykańskim menadżerem Billem Millerem. "Izu" już na początku listopada uda się do Las Vegas, gdzie będzie trenował pod okiem znakomitego szkoleniowca Kenny'ego Adamsa.

Nowy menadżer jest zadowolony z rozpoczęcia współpracy z polskim zawodnikiem. - Izu jest specyficzną osobą. Oprócz tego, że jest utalentowany sportowo, posiada także wrodzony intelekt. Jest bardzo komunikatywny i elokwentny. To ułatwia promowanie zawodnika. Następnym ważnym elementem jest to, że Izu to czarnoskóry Polak, co jest rzadko spotykane - mówi Miller.

Trener Adams dodaje: - Izu to przede wszystkim utalentowany dzieciak. Jest prawdziwym atletą. Pierwszym moim krokiem będzie poznanie tego chłopaka podczas pracy w gymie. Muszę zobaczyć na żywo jak on się rusza, jak zadaje ciosy, jak reaguje. Po takim rozpoznaniu będę wiedział jaki obrać kierunek. Ważne jest to, żeby wyeksponować zalety Izu , a nie narzucać na siłę jakiś styl. Zauważyłem, że brakuje mu takiej pozytywnej ringowej agresji. Będę pracował nad wyzwoleniem jej.

26-letni Izuagbe Ugonoh, wcześniej boksujący dla grup Babilon Promotion i Ulrich KnockOut Promotions, ostatni pojedynek stoczył w lutym, pokonując na punkty Łukasza Rusiewicza.

Czytaj więcej na blogu boxingpassion.com >>