Patronat medialny


 


Amerykanin Michael Hunter (17-1, 12 KO) jest jednym ze sparingpartnerów Łukasza Różańskiego (10-0,, 9 KO), który przygotowuje się do walki z Izuagbe Ugonohem (18-1, 15 KO). Pojedynek pięściarzy będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night #7 organizowanej 6 lipca w Rzeszowie.

Hunter niedawno rozpoczął współpracę z grupą Matchroom, a w ubiegłym roku pokonał m.n. Martina Bakole i Aleksandra Ustinowa. 33-letni Różański traktuje przygotowania do imprezy w rodzinnym mieście bardzo poważnie. W poprzednich tygodniach sparował m.in. z Krzysztofem Zimnochem.

Ugonoh do walki z Różańskim przygotowuje się w Warszawie. "Izu" niedawno rozpoczął współpracę z nowym trenerem Romanem Anuczinem.

Podczas gali KBN 7 dojdzie także do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją. Kibice zobaczą także w akcji utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego czeka najtrudniejszy test w zawodowej karierze. Umiejętności 23-latka sprawdzi groźny Australijczyk Wes Capper.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>