Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO) poinformował, że zakończył sparingi przed walką z Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 7, która odbędzie się 6 lipca w Rzeszowie.

- Sparingi zakończone. Do walki pozostało trochę ponad tydzień. Obiecuję wysoką formę z mojej strony - powiedział 32-latek po finałowym sparingu.

Ugonoh po raz pierwszy przygotowywał się do walki z trenerem Romanem Anuczinem, z którym od kilku miesięcy współpracuje także Artur Szpilka. Finałową część przygotowań pięściarz spędził w Warszawskim Centrum Atletyki

Sparingi za sobą ma także rywal Różański. Rzeszowianin bardzo poważnie potraktował okres przygotowawczy i zapraszał na sparingi wymagających pięściarzy. W budowaniu formy Różańskiemy pomagali m.in. Krzysztof Zimnoch oraz Amerykanin Michael Hunter.

Podczas gali w Rzeszowie dojdzie także m.in. do walki na szczycie polskiej wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem i Markiem Matyją, pojedynku Fiodora Czerkaszyna z Australijczykiem Wesem Capperem oraz występu aktualnego mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremety. Galę pokażą TVP 1 oraz TVP Sport.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>