Patronat medialny


 


6 lipca na gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie na ring powróci boksujący w wadze ciężkiej Izuagbe Ugonoh (18-1, 15 KO), który zmierzy się z Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO). "Izu" swego czasu trenował wspólnie z późniejszym czempionem WBO Josephem Parkerem. Nowozelandczyk w rozmowie z TVP Sport dobrze wspomina Polaka, chwaląc jego umiejętności. 

- Izu jest pięściarzem z niesamowitym potencjałem. Świetnie bije kombinacje na korpus. Wierzę w to i modlę się, by wreszcie wykorzystał potencjał swoich możliwości. Stać go naprawdę na wiele, jest niebezpiecznym zawodnikiem - powiedział Parker. 

Niewykluczone, że Joseph Parker wkrótce będzie miał okazję bliżej poznać innego polskiego zawodnika - Artura Szpilkę (22-3, 15 KO), o ile ten 20 lipca poradzi sobie z Derekiem Chisorą (30-9, 21 KO). Zwycięzca starcia Szpilka - Chisora to główny kandydat do walki z ex-czempionem z Nowej Zelandii na planowanej na koniec roku gali, na której dojdzie do rewanżowego pojedynku Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem Jr.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 7 w Rzeszowie >>