Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh- Udzielam wielu wywiadów, a walk mam wciąż mało, dlatego cieszę, że w końcu stoczę kolejny pojedynek - mówi Izuagbe Ugonoh (2-0, 2 KO) przed występem na dzisiejszej gali "Wojak Boxing Night" w Bydgoszczy. "Izu" skrzyżuje rękawice z Rashidem Raadem (1-1, 1 KO).

- O swoim rywalu wiem dosyć mało. Słyszałem, że boksuje siłowo, często rozpoczyna akcję od prawego prostego i lewego sierpowego, także jest to jakaś mała wskazówka na temat czego mogę się spodziewać w ringu - powiedział pięściarz, którego rodzice pochodzą z Nigerii.

- Jestem zadowolony z przygotowań, bo jest to pierwsza walka, do której trenowałem tylko pod kątem bokserskim. W moim subiektywnym odczuciu robię postępy i powoli uczę się boksu. Nawet na sparingach już nie daję się nabierać na najprostsze sztuczki, jakie koledzy stosują przeciwko mnie - mówi boksujący w wadze junior ciężkiej "Izu", który jest bardzo podekscytowany możliwością występu na gali, gdzie stawką głównej walki wieczoru będzie tytuł mistrza świata.

- Nigdy jeszcze nie boksowałem przed tak liczną publicznością. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i już nie mogę doczekać się tego występu. Ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało, przekonam się o tym jaką to daje energię dopiero przy wyjściu do ringu - zakończył pięściarz grupy 12 Round KnockOut Promotions oraz Babilon Promotion.