Patronat medialny


 


 

Pięściarze grupy KnockOut Promotions rozpoczęli tradycyjny letni górski obóz przygotowawczy przed czekającymi ich wyzwaniami w drugiej połowie roku. Czołowych polskich zawodników ponownie gości ośrodek Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie w ostatnich latach regularnie odbywają się bokserskie gale.

W Nosalowy Dwór Knockout Summer Camp uczestniczą m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki, oficjalny pretendent do mistrzowskiego pasa IBF wagi średniej Kamil Szeremeta oraz Fiodor Czerkaszyn, który niedawno przeszedł zabieg dłoni.

Dla Głowackiego i Szeremety to kolejny etap przygotowań do zbliżających się pojedynków mistrzowskich. "Główka" jesienią stoczy walkę z Lawrencem Okoliem o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO.

Szeremeta trenuje z kolei do pojedynku z Giennadijem Gołowkinem. Termin obu walk był już kilkukrotnie przekładany z powodu epidemii koronawirusa. Do starcia białostoczanina z Kazachem ma dojść na przełomie października i listopada.

Całe zgrupowanie, podobnie jak w przypadku poprzednich Campów, zostanie pokazane w serii videoblogów dostępnych w social mediach i na kanale Youtube KnockOut Promotions.