Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Miłośnicy MMA i boksu już w najbliższy weekend będą mogli emocjonować się w kanałach nc+ kolejnymi wydarzeniami transmitowanymi w ramach pasma CANAL+ KO. W nocy z piątku na sobotę zobaczą galę Bellator 138, gdzie w walce wieczoru Kimbo Slice stanie naprzeciw Kena Shamrocka. Z kolei na sobotni wieczór zaplanowana jest transmisja z Mediolanu, gdzie w pięściarskim pojedynku o mistrzostwo Europy w kategorii średniej do ringu wyjdą Michael Soro (26-1-1, 16 KO) i Emanuele Blandamura (23-1, 5 KO). Kibicom zaprezentuje się także Polak Konrad Dąbrowski (6-1, 1 KO), który skrzyżuje rękawice z Chorwatem Lukasem Leskovicem (2-4, 2 KO).

Konrad Dąbrowski - wychował się z rękawicami na pięściach. Bokserskiego bakcyla zaszczepił w nim ojciec, trener i były pięściarz - Jacek Dąbrowski, który nadal kieruje swoim synem na sali treningowej. Dobrze przygotowany przez boks amatorski (ok. 80 walk – brązowy medal mistrzostw Europy Juniorów) mańkut po ringu porusza się płynniej i swobodniej niż większość z wychowanków polskiej szkoły pięściarstwa. To nadaje jego boksowi atrakcyjności i wzbudza nadzieję na duże sukcesy w przyszłości.

Studio towarzyszące transmisji z gali z Mediolanu poprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska. Jej gośćmi będą: mistrz Europy w wadze średniej Grzegorz Proksa oraz zawodniczka wagi superlekkiej, niepokonana na zawodowym ringu, Ewa Piątkowska.

Najbliższe gale sportów walki w kanałach nc+:

piątek, 19 czerwca:
21:00 Bellator 138: Kimbo vs. Shamrock 
03:00 Bellator 138: Kimbo vs. Shamrock
komentują: Edward Durda, Krzysztof Matuszczak

sobota, 20 czerwca:
20:30 CANAL+ KO: Gala boksu zawodowego – Mediolan, Włochy
walka wieczoru: Michael Soro - Emanuele Blandamura
komentuje: Edward Durda
studio: Paulina Czarnota-Bojarska, goście: Grzegorz Proksa, Ewa Piątkowska