Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

9 maja podczas organizowanej w Białymstoku gali Boxing Night Live in Studio miało dojść do walki Timura Kuzakhmedova (7-2-1, 1 KO) z Konradem Dąbrowskim (10-2, 1 KO). Pojedynek został odwołany, ponieważ według organizującego imprezę Dariusza Snarskiego, Dąbrowski nie rozpoczął nawet przygotowań do tego pojedynku, zaś Kuzakhmedov doznał kontuzji i przebywa w szpitalu.

- Ustalenia były pomiędzy mną a managerem Wiktorem Materanem, który odpowiada za interesy zawodnika. Dochodziły do mnie słuchy, że Konrad w ogóle nie trenuje, dostałem telefon od jego ojca, trenera Jacka Dąbrowskiego, że syn nic nie wie o walce. Wiktor Materan tłumaczył w rozmowie ze mną, że informował zawodnika, z kolei trener i zawodnik zaprzeczali - powiedział Snarski.

- Nie rozumiem po co oni boksują, robią zamęt na polskim podwórku i problemy ludziom, którzy chcą coś tworzyć. Od soboty zaczęliśmy poszukiwania rywala, ostatecznie został nim Aleksander Jasiewicz z Tymex Promotions. Niestety dziś rano dostałem informację, że Timur Kuzakhmedov leży w szpitalu na obserwacji. Na sparingu doznał uderzenia w tył głowy i stracił przytomność - dodaje były pięściarz z Białegostoku.

- Jest szansa, że w walce wieczoru wystąpi Przemysław Gorgoń, choć zastanawiam się nad przełożeniem tego eventu, jestem już tym zmęczony - zakończył Snarski.