Patronat medialny


 


Krzysztof GłowackiJuż za kilka godzin na ring w Międzyzdrojach wyjdzie Krzysztof Głowacki (12-0, 7 KO), jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy młodego pokolenia w Polsce. Zawodnika współpromowanego przez grupy Babilon Promotion oraz 12 Round KnockOut Promotions czeka dzisiaj najtrudniejszy test w zawodowej karierze w postaci doświadczonego Romana Kracika (32-6-1, 18 KO). Pięściarz z Wałcza nie ukrywa, że w ringu spodziewa się bardzo twardej walki.

- Spojrzałem Kracikowi w oczy i widać, że nie pęka. Ja się z tego cieszę, bo to oznacza, że w ringu będzie wojna - zapowiada Głowacki.

- Kracik lubi atakować, ale jego ciosy sierpowe są wyprowadzane bardzo obszernie. Ja będę starał się wyprzedzać go ciosami prostymi. Wygrana przez nokaut nie byłaby złym rozwiązaniem, ale chciałbym się sprawdzić na pełnym dystansie dziesięciu rund - mówi Polak, którego za miesiąc czeka kolejny zawodowy start. Tym razem "Główka" wystąpi na gali w Warszawie, gdzie gościem honorowym będzie Mike Tyson.

Sympatycy boksu podczas gali w Międzyzdrojach będą mogli obejrzeć także kolejne zawodowe walki m.in. Ismaila Tebojewa, Daniela Urbańskiego czy Łukasza Wawrzyczka. Transmisja z nadmorskiego wieczoru z boksem od 21:30 w Canal + Sport.