Patronat medialny


 


Rewanżowe starcie Paweł Stępień - Marek Matyja będzie głównym wydarzeniem sobotniej gali KnockOut Boxing Night #11: Revenge w amfiteatrze w Augustowie. Kibice zobaczą także kilka innych ciekawych pojedynków. Transmisja 25 lipca w TVP Sport, Tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Skrót najważniejszych wydarzeń od godz. 23.20 w TVP 1.

Walki spod ringu w Augustowie skomentują Sebastian Szczęsny i Albert Sosnowski, reporterem będzie Piotr Jagiełło, a studio w mistrzowskiej obsadzie poprowadzi Sylwia Dekiert. Gośćmi w studio będą m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki, były mistrz Europy Kamil Szeremeta, Fiodor Czerkaszyn i Maciej Miszkiń.

W sumie na ringu w amfiteatrze zobaczymy sześć pojedynków w boksie olimpijskim i siedem w zawodowym. Oprócz Matyi i Stępnia między linami zaprezentują się jeszcze m.in. Adam Balski, Kamil Bednarek i Przemysław Zyśk.

Ewa Piątkowska miała zmierzyć się w sobotę z Emilią Czerwińską. Niestety z powodu jej problemów z okiem pojedynek odbędzie się w innym terminie.

Kibice wracają na bokserskie areny! Kup bilety na galę w Augstowie! >>