Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Lawrence Okolie (15-0, 12 KO) przybył dziś do londyńskiej "bańki" Matchroom Boxing i przeszedł testy na koronawirusa. Jeśli wynik będzie negatywny, jutro Brytyjczyk opuści hotelowy pokój i będzie gotów do udziału w medialnych wydarzeniach zapowiadających sobotnią walkę o pas WBO wagi junior ciężkiej z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO). "The Sauce" przekonuje, że starcie z Polakiem jest dla niego tylko wstępem do wielkiej kariery.

- Muszę wygrać ten pojedynek, a potem będę unifikował - planuje przeciwnik "Główki". - W sobotę do tytułów mistrza Wspólnoty Brytyjskiej i mistrza Europy dodam tytuł mistrza świata. Gablotka pełna pasów to dla mnie jednak za mało - chcę tytułów WBO, IBF, WBC i WBA. Zobaczymy, ile z nich uda się mi zdobyć do momentu, gdy będę w stanie robić limit wagowy.

- Walczyć mogę z każdym, kogo mi da Eddie Hearn, biorę każdego, gwarantuję! Może być Briedis, Goulamiririan, może być Makabu - bez znaczenia! - mówi Okolie będący w opinii bukmacherów faworytem w starciu z Głowackim. 

W Polsce bezpośrednią transmisję z walki Krzysztofa Głowackiego z Lawrencem Okolie przeprowadzi platforma DAZN.

Zasubskrybuj DAZN za 7,99 PLN i oglądaj gale Matchroom Boxing >>