Richard Riakporhe (16-0, 12 KO) wygrał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie z dwukrotnym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Głowackim (32-4, 20 KO) w pojedynku poprzedzającym główną atrakcję galę grupy Boxxer organizowanej w Manchesterze.

Po pierwszej, w miarę spokojnej i wyrównanej rundzie, w drugim starciu Anglik osiągnął zdecydowaną przewagę. Riakporhe trafił dwa razy mocnymi uderzeniami z prawej ręki, po których Polak zachwiał się na nogach i był bliski wizyty na deskach. W momentach zagrożenia "Główka" starał się agresywnie odpowiadać, czym zaskoczył Brytyjczyka.

Riakporhe tradycyjnie boksował, trzymając rywala na dystans i cierpliwie czekał na okazję do kontry. Głowacki starał się atakować, ale miał problemy z przebiciem się przez defensywę rywala.

Pod koniec czwartej rundy Anglik trafił serią ciosów w półdystansie. Rozpoczął od mocnego uderzenia na korpus, a następnie zaatakował na górę. Głowacki został zpechnięty do narożnika, zasypany serią ciosów, a ponieważ nie odpowiadał na ataki rywala, sędzia przerwał rywalizację. Dla Brytyjczyka to najcenniejsze zwycięstwo na zawodowych ringach.

W walce wieczoru w Manchesterze, Chris Eubank Jr (32-2, 23 KO) przegrał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie z Liamem Smithem (33-3-1, 20 KO). Pięściarz z Liverpoolu spychał do obrony rywala od pierwszego gongu, a pojedynek został przerwany po dwóch liczeniach w czwartym starciu.