Patronat medialny


 

Krzysztof WłodarczykPrestiżowy magazyn "The Ring" w swoim podsumowaniu weekendu umieścił Krzysztofa Włodarczyka (44-2-1, 32 KO) w gronie największych zwycięzców minionego tygodnia. Pismo nazywane "Biblią Boksu", podobnie jak inni eksperci za Oceanem, doceniło wysoki sportowy poziom sobotniego pojedynku "Diablo" z Jasonem Robinsonem (19-6, 11 KO) o pas WBC wagi junior ciężkiej.

- Włodarczyk to pięściarz, który konsekwentnie dąży do celu i przy okazji jego walki dostarczają emocji, a to z pewnością doskonały przepis na sukces - pisze Michael Rosenthal w elektronicznym wydaniu "The Ring". - Na jego koncie jest już kilka wielkich zwycięstw i ekscytujących pojedynków, takich jak te Stevem Cunninghamem, który zgotował piekło Tomaszowi Adamkowi. Ale największe walki zdają się być dopiero przed Włodarczykiem. Na pewno ciekawe byłoby zobaczyć, jak Polak poradziłby sobie w potyczkach organizowanych poza granicami swojego kraju.

Sobotnia wygrana Krzysztofa Włodarczyka z Jasonem Robinsonem była dla „Diablo” pierwszą obroną mistrzowskiego tytułu World Boxing Council. Pięściarz grupy KnockOut Promotions jest obecnie jedynym bokserskim mistrzem świata znad Wisły.