Patronat medialny


 

Francisco Palacios- Gratuluję Krzysztofowi Włodarczykowi zdobycia mistrzostwa  świata. Jestem gotów na walkę z nim, zdobędę ten pas! - odgraża się Francisco Palacios (20-0, 13 KO), który od niedawna jest oficjalnym pretendentem do należącego do „Diablo” tytułu czempiona organizacji WBC wagi junior ciężkiej.

Portorykańczyk zapewnia, że jest zdecydowanie lepszym pięściarzem niż jego konkurenci z kategorii do 91 kg. - Mogę pokonać ich wszystkich, jestem wszechstronnym zawodnikiem, mogę boksować technicznie, ale umiem też mocno uderzyć, potrafię zmieniać styl w ringu - wymienia swoje zalety "Czarodziej". - Kocham walkę. Bóg uczynił mnie wojownikiem, więc walczę dla niego i mojej rodziny.

- Odbiorę mistrzowski pas Włodarczykowi! - kończy Palacios, który być może skrzyżuje rękawice z Polakiem na początku przyszłego roku, pod warunkiem że wcześniej nie rozpocznie się planowany z udziałem "Diablo" turniej gwiazd wagi junior ciężkiej - przy takim scenariuszu pięściarz zza Oceanu na swoją mistrzowską szansę poczekać musiał będzie co najmniej rok.