Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO). "Diablo" po trzech zwycięskich pojedynkach w ubiegłym roku, ma nadzieję, że wkrótce doczeka się kolejnej dużej walki.

- Liczę, że każda kolejna walka przybliża mnie do zostania pretendentem do walki o mistrzostwo świata. Mam nadzieję, że dostąpię tego zaszczytu na stare lata i na emeryturę zdobędę pas - mówi podopieczny trenera Fiodora Łapina w rozmowie z "Super Expressem".

- Niewykluczone, że po walce w Łomży czeka mnie pojedynek o mistrzostwo Unii Europejskiej z Terwellem Pulewem. Najważniejszy jest teraz dla mnie Alexandru Jur, później będziemy myśleć co dalej - dodaje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Na dzisiaj zaplanowano przetarg, który ma wyłonić organizatora walki Włodarczyka z Pulewem. Sobotni pojedynek "Diablo" w Jurem pokaże na żywo TVP 1. Cała gala KBN#6 będzie dostępna w TVP Sport oraz bezpłatnie na stronie tvpsport.pl.

W Łomży kibice zobaczą w akcji także m.in. utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego rywalem będzie Irlandczyk JJ McDonagh, Przemysława Zyśka, który zmierzy się z Artemem Karpecem oraz Marka Matyję, którego czeka rewanż z Bartłomiejem Grafką. Transmisja gali w TVP Sport oraz TVP 1.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night #6 w Łomży! >>