Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


 

- Cały czas kocham boks - przekonuje w rozmowie z TVP Sport dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) przed pojedynkiem z Alexandru Jurem (18-2, 7 KO). Pojedynek Polaka z Rumunem będzie walką wieczoru gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży.

- Jakbym tego nie kochał, to bym już dawno nie boksował. Adrenalina, która pojawia się przed walką jest cały czas tak duża, że nie pozwala spać. Chciałoby się spokojnie wyspać przed walką, ale emocje cały czas są tak duże, że po prostu się nie da - mówi "Diablo".

- Dzień walki będzie nerwowym wyczekiwaniem na moment wyjścia do ringu. Jestem bardzo zmotywowany, bo nie tylko ja, ale inni pięściarze na tej gali, walczą o swoją przyszłość - podsumowuje pięściarz grupy KnockOut Promotions.

Dla Włodarczyka będzie to pierwszy tegoroczny występ. Niewykluczone, że za kilka miesięcy, pięściarz, który w swojej karierze stoczył dwanaście walk o mistrzostwo świata, doczeka się kolejnego dużego pojedynku.

W Łomży kibice zobaczą także w akcji m.in. utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, który zmierzy się z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Kassimem Oumą, rewanż Marka Matyi z Bartłomiejem Grafką, walkę Przemysława Zyśka z Artemem Karpecem oraz zawodowy debiut Laury Grzyb. Transmisja w TVP Sport (godz. 20.25), TVP 1 (godz. 22.35) oraz na Tvpsport.pl.