Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Grupa KnockOut Promotions może w tym roku zorganizować jeszcze dwie gale bokserskie. Największa polska stajnia bokserska jest bardzo aktywna w drugiej połowie roku. W okresie od lipca do września grupa Andrzeja Wasilewskiego zorganizowała trzy pięściarskie imprezy.

- Plany mieliśmy ambitne, 28-29 listopada miała odbyć się nasza coroczna gala w Nosalowym Dworze w Zakopanem. Niestety jesteśmy zmuszeni te plany zmienić, ponieważ Zakopane jest w czerwonej strefie. W związku z tym tę galę przełożymy na przyszły rok i będą w 2021 roku dwie gale w Nosalowym Dworze - mówi Wasilewski.

- W związku z tym próbujemy zorganizować jedną lub dwie gale jeszcze w tym roku, żeby w stosunku do wszystkich zawodników być jak najbardziej fair, żeby mieli gdzie boksować. W Zakopanem miał być duży budżet i wszystkie walki by nam się zmieściły, natomiast poza Zakopanem ciężko będzie zrobić taką galę z dużym budżetem i stąd pomysł, żeby zrobić dwie mniejsze. Robię, co mogę, żeby zawodnicy mieli gdzie boksować, mieli aktywność, możliwość zarobkowania, choćby nawet przed Świętami - tłumaczy szef KnockOut Promotions.

Na galach organizowanych pod koniec roku kolejne zawodowe walki powinni stoczyć m.in. Mateusz Masternak i Fiodor Czerkaszyn. Szczegóły tych imprez nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.