Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

W sobotę w Arenie Suwałki odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. Podczas tej imprezy na ring po dłuższej przerwie wróci m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed KBN 16?

Krzysztof Włodarczyk - Vadym Nowopaszyn
Będzie to pierwszy ringowy występ "Diablo" od listopada 2019 roku. Długa przerwa z pewnością nie wpłynie pozytywnie na formę Włodarczyka, a sobotni występ będzie dla samego pięściarza ważną informacją na temat jego aktualnych możliwości oraz kierunku, w którym powinien skierować swoją karierę. Nowopaszyn jest zawodnikiem solidnym i twardym, który nigdy na zawodowych ringach nie przegrał przed czasem. "Diablo" przyzwyczaił do tego, że w ostatnich latach boksuje w sposób wyrachowany i spokojny, co nie przekłada się na dużą liczbę nokautów. Polak powinien wygrać, ale kibice prawdopodobnie zobaczą pełen dystans.

Typ Ringpolska.pl: Krzysztof Włodarczyk na punkty - kurs 1.44

Fiodor Czerkaszyn - Damian Bonelli
Pięściarz z Argentyny, który jest znany polskim kibicom z walk z Maciejem Sulęckim oraz Łukaszem Maćcem w ostatnim występie sprawił ogromną niespodziankę, pokonując Derriecka Cuevasa. Czerkaszyn jest zdecydowanym faworytem, ale Bonelli z pewnością przyleci do Polski pewny siebie i nastawiony na zwycięstwo. Można się jednak spodziewać, że od pierwszego gongu w ringu warunki będzie dyktował pięściarz grupy KnockOut Promotions, który będzie miał przede wszystkim przewagę pod względem szybkości. Argentyńczyk tylko raz na zawodowych ringach przegrał przed czasem i prawdopodobnie zmusi Czerkaszyna do przeboksowania pełnego dystansu.

Typ Ringpolska.pl: Fiodor Czerkaszyn na punkty - kurs 2.75

Przemysław Zyśk - Marcos Cornejo
Pięściarz z Ostrołęki rozstrzygnął przed upływem zakontraktowanego dystansu tylko jedną z ostatnich czterech walk, jednak ma idealną okazję, żeby poprawić swój bilans zwycięstw przed czasem. Cornejo miał długą przerwę od boksu i jest zawodnikiem, który powinien swoim stylem pasować Polakowi. Zyśk wrócił na stałe do treningów z Łukaszem Malinowskim, który wprowadzał go do zawodowego boksu. W kwietniu "Ostrołęcki Taran" znokautował Jose Luisa Castillo, a teraz powinien przedłużyć serię nokautów i zastopować w drugiej połowie walki słabszego fizycznie oraz boksersko Cornejo.

Typ Ringpolska.pl: Przemysław Zyśk przed czasem - kurs 1.70

Typuj wyniki gali Knockout Boxing Night 16 w eWinner >>