Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Amerykanin Lanardo Tyner (31-9-2, 20 KO) będzie przeciwnikiem Łukasza Maćca (20-2-1, 5 KO) podczas gali "Wojak Boxing Night", która odbędzie się 31 maja w Lublinie. Stawką pojedynku będzie tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski.

Doświadczony pięściarz z Detroit zastąpił na lubelskiej imprezie Rafała Jackiewicza, który kilka dni temu wycofał się z gali z powodu rozciętego łuku brwiowego. Tyner w trwającej od sierpnia 2004 roku zawodowej karierze miał okazję kilka razy zmierzyć się z największymi gwiazdami amerykańskiego boksu, krzyżując rękawice m.in. z Saulem "Canelo" Alvarezem, Lamontem Peterseonem czy Jessie Vargasem. Amerykanin ma na koncie także wygraną z byłym mistrzem świata Vivianem Harrisem.

W ostatnim profesjonalnym starcie Tyner przegrał minimalnie na punkty z Chrisem Pearsonem, pięściarzem promowanym przez Floyda Mayweathera Jr. Wcześniej noszący przydomek "Dostarczyciel Bólu" zawodnik wygrał sześć kolejnych walk.

Głównym wydarzeniem gali w Lublinie będzie pojedynek o mistrzostwo Polski wagi ciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Europy i pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim (48-6-2, 29 KO) i Marcinem Rekowskim (14-1, 11 KO).


Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Lublinie dostępne są na eventim.pl i ebilet.pl.

http://www.youtube.com/watch?v=Cpo6LAPGDs8