Patronat medialny


 


W środę do Polski przybył doświadczony Lanardo Tyner (31-9-2, 20 KO), który w sobotę podczas gali "Wojak Boxing Night" w Lublinie zmierzy się z Łukaszem Maćcem (20-2-1, 5 KO) o tytuł międzynarodowego mistrza Polska wagi półśredniej. Amerykanin w rozmowie z ringpolska.pl wyjawił, że jeśli wygra z Polakiem, wkrótce może podpisać kontrakt promotorski z Mayweather Promotions, stajnią należącą do najlepiej zarabiającego sportowca świata Floyda Mayweathera Jr.

- Lanardo już wkrótce może podpisać kontrakt z Floydem, takie są plany, ale najpierw musi wygrać ten pojedynek. Jest przygotowany naprawdę dobrze, jeszcze kilka tygodni temu sparował z Mayweatherem przed jego walką z Maidaną - powiedział Michael Newson Jr, jeden z trenerów w Mayweather Boxing Club. Newson będzie w sobotę stał w narożniku Tynera w starciu z Maćcem.

- Tak naprawdę już jestem z Money Team, czyli drużynie Floyda. Wygrana po prostu przyśpieszy oficjalnie podpisanie kontraktu na papierze. Gratuluję Maćcowi odwagi, bo to będzie dla niego naprawdę duży krok do przodu. Zaakceptował walkę ze mną z małym wyprzedzeniem, więc należy mu się szacunek. Ja sparowałem z Floydem i innymi najlepszymi na świecie, żeby być gotowym na takie walki - zapowiedział Tyner, który urodził się w Detroit, ale od pewnego czasu przebywa na stałe w Las Vegas.

Bilety na galę "Wojak Boxing Night" w Lublinie dostępne są na eventim.pl i ebilet.pl.

http://www.youtube.com/watch?v=qurNSBjgkG4